dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Víkendové tipy

Aukce výtvarného umění pomůže paraplegikům

Aukce výtvarného umění pro Centrum Paraple se koná dnes od 13 hodin v Paláci Žofín, u příležitosti prestižní aukce Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín, jejíchž prvních deset položek bude opět draženo ve prospěch Centra Paraple.

Charitativní část aukce zahrnuje výtvarná díla od význačných českých autorů, například. Jana Knapa, Lubomíra Typlta, Petra Nikla, Stanislava Kolíbala, Jana Híska, Aleše Lamra, nebo intimní plastiku „Milenci“ od Jaroslava Horejce.

Výtěžek aukce bude stoprocentně věnován na sociálně rehabilitační služby Centra Paraple, tedy na pomoc a podporu klientů paraplegiků, kteří se vlivem úrazu nebo nemoci ocitli na ortopedickém vozíku.

Patrony se stali Jan Kačer a Zdeněk Svěrák, zakladatel Centra Paraple. Úplnou nabídku benefiční aukce si lze prohlédnout v online katalogu zde.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru