dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Atraktivní ochutnávka show Legendy: před centrem zaparkují Ferrari, Aston Martin a Subaru
Páteční a sobotní akce bude pozvánkou na červnovou motoristickou slavnost Legendy, která se uskuteční v areálu bohnické léčebny. Ilustrační foto: archiv

Atraktivní ochutnávka show Legendy: před centrem zaparkují Ferrari, Aston Martin a Subaru

Centrum Černý Most připravilo lahůdku pro milovníky silných automobilů světových značek zvučných jmen. V exkluzivní předpremiéře se totiž zítra a v sobotu představí hned několik exemplářů z motoristické show nazvané Legendy, jež se v Bohnicích uskuteční v červnu. K vidění u Centra Černý Most budou ikonické vozy ze stájí BMW, Aston Martin, Ferrari a Subaru.

Prostory před vstupem do Centra Černý Most se v pátek 23. a v sobotu 24. května promění v dějiště show, která nadchne všechny fanoušky rychlých vozů. Představí se zde totiž několik exemplářů chystané automobilové výstavy Legendy.

Návštěvníci mohou obdivovat modely BMW M3 Coupé 09´, Aston Martin DB9 09´, Ferrari 355 Targa GTS 96´, Subaru Impreza WRX STI 02´ a Subaru Impreza WRX STI 14´.

Program, který 23. května potrvá od 12 do 19 hodin a 24. května od 10 do 18 hodin, vyvrcholí v sobotu exkluzivní autogramiádou nestora tuzemského motorsportu Břetislava Engeho, několikanásobného mistra ČSR na okruzích, trojnásobného vítěze ankety „Zlatý volant“ či mistra Evropy cestovních automobilů z roku 1981, a jeho dcery Lucie Engové, s níž se letos chystají absolvovat Rally Bohemia na palubě historické Škody 130 LR.

K dispozici bude i závodní simulátor, na němž může každý zájemce otestovat své řidičské schopnosti. Jsou připraveny i projížďy vozem Aston Martin DB9 09´ po okolí Centra Černý Most.

O akci Legendy

Akce v Centru Černý Most je atraktivní „ochutnávkou“ na motoristickou slavnost Legendy. Ta se odehraje o víkendu 14. až 15. června v areálu psychiatrické nemocnice v Praze-Bohnicích vždy od 10 do 20 hodin. Na jednom místě se představí tisícovka exkluzivních vozů, jež nenechají chladným žádného z obdivovatelů sportovních automobilů, youngtimerů, veteránů a motocyklů. Před Černým Mostem se bude o vstupenky na Legendy soutěžit.

Připraven bude v polovině června rovněž bohatý doprovodný program zahrnující výstavy obrazů a fotografií, předváděcí jízdy, tématické expozice, autogramiády, rozhovory, dámskou a dětskou zónu, kino, odpočinkovou čítárnu a v neposlední řadě soutěže o lákavé ceny.


Další krátké zprávy
Nahoru