dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Astrovíkend nabízí porady s léčiteli, astrology a dalšími představiteli esoterických disciplín
Ilustrační foto: freeimages

Astrovíkend nabízí porady s léčiteli, astrology a dalšími představiteli esoterických disciplín

Dnes a zítra se na holešovickém Výstavišti koná pro všechny příznivce tajemna a zdraví esoterický festival Astrovíkend. Setkání mezi nebem a zemí přinese řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Astrovíkend Praha

Výstaviště Holešovice Křižíkův pavilon D

21. a 22. listopadu, sobota 9 až 18 hodin, neděle 10 až 17 hodin

Vstupné na den je 70 korun, za jednotlivé přednášky se bude platit 25 korun. Podrobnosti o přednáškách jsou zde

Program je kromě jiného obohacen o přímý přenos přes skype – spojení s vykladačem nádí z Knihovny palmových listů v Indii.

Ukázku tradičního léčitelství z amazonský pralesů představí v meditaci J. C. Pacaya Gomez, vnuk legendárního šamana z peruánského Ycytos.

Léčivé účinky alikvotního zpěvu umožní během svého vystoupení poznat Karel R. Marinov – vždy v 11 hodin. Připravené jsou meditace – Setkání s archanděly, SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ, Ženský kruh-Síla ženství (pouze pro ženy).

Těšit se můžete na porady s léčiteli, astrology, numerology, psychoterapeuty a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám pomohou v řešení problémů osobního i zdravotního charakteru. Astrovíkend bude přínosem pro všechny ty, kteří se chtějí dozvědět víc o odblokování, detoxikaci, automatické kresbě, měření energetického potenciálu, bezkontaktní diagnostice, metodě SRT a dalších disciplínách.

Přednášky – budou probíhat nonstop po oba dny – přinesou kromě jiného i novinky o tajemných místech – objev pyramid v Bosně. Konzultace s odborníky budou v sobotu začínat v 9 a v neděli v 10 hodin. Na festivalu, najdete také doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny i odbornou literaturu i rukodělné výrobky.

astrovikend-plakat-nahled

Nové poznatky z nejrůznějších oborů vám poradí, jak předcházet nemocem, realizovat a zařadit do svého života pozitivní energii, zdravý životní styl, nahlédnout do budoucnosti, odhalit příčiny problémů v minulosti, pomoci svému duševnímu i fyzickému zdraví, nalézt správný směr pro svou osobnost, poradit se o problémech svých blízkých a odnést si světýlka optimismu.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru