dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Asi si neprosadil Spartu a musel jako Ludva na koníčky do Chuchle. Skončilo to velkou ostudou

Pamatujete na scénu z filmové klasiky Ecce Homo Homolka? Ludva si neprosadil cestu s dědou Homolkou na fotbal v Teplicích a vyrazil s Heduš a zbytkem rodiny na dostihové odpoledne do Chuchle. U stánku se na protest opil, následky byly tristní. Alkoholový exces jednoho z návštěvníků byl k vidění v Chuchli na závodech i uplynulou neděli.

Odpoledne oslovila strážníky z jízdní skupiny Obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 žena a řekla jim, že v areálu závodiště v pražské Chuchli narušuje dostihy opilý muž, který napadá pořadatele.

Když strážníci přišli na místo, muž jim začal sprostě nadávat a pokusil se přelézt oplocení do paddocku, kde se konala přehlídka koní před dostihem. Proti opilci zakročili a odvedli ho z místa k nedalekým stájím.

Tam se horká hlava uklidnila, ale jen na chvíli. Po chvilce se agresivita mladíka znovu vystupňovala a na strážníky zaútočil. Hlídka mu nakonec přiložila služební pouta.

Provedenou dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,70 promile. Jeho chováním se budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu, kterým byla celá věc postoupena k dalšímu opatření. Jestli mladík v neděli stihnul podvečerní zápas Sparty, která na Letné porazila Brno 4:0, již policisté neinformovali. Vzhledem k jeho stavu se o tom však dá vážně pochybovat.

„Ježiši, ty jsi přišel o moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění. To byl koncert, to byla filharmonie. No hele, to je útok, Sparta má takovej útok teďko, to je světový, ta by rozkopala Real Madrid. Stahovačka, šup to na bránu, fofrovačku, no ten brankář tam stál….“


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru