dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Asi byste čekali, že tuto činnost bude dělat mládež... Chyba lávky, dohromady je páru 91 let!

Případy, kdy pražští strážníci zadrží mladé „umělce a umělkyně“, kteří ničí barvou cizí majetek, nejsou nijak neobvyklé. Ovšem situace, kdy strážníci zadrží dvaapadesátiletého muže a devětatřicetiletou ženu přímo při činu, je mimořádná.  

V pátek nad ránem prováděli strážníci kontrolní činnost v noční tramvajové lince číslo 54. Když vůz projížděl ulicí Na Žervách, uviděli muže a ženu, jak za pomocí šablon sprejují obrazce na budovu místní banky.

Po zastavení tramvaje vystoupili, ale dvojice podezřelých osob již na místě nebyla. Hlídka muže i ženu s kartonovými šablonami v rukou po chvilce uviděla v Zenklově ulici, jak odchází do Sokolovské ulice.

Tam také strážníci dvojici dostihli. Následně zjistili, že se jedná o staršího muže a ženu, nikoliv o adolescenty. Hlídka také nalezla u vandalů několik sprejů a papírové šablony. Celou věc si na místě převzala Policie ČR k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru