Dnes Pondělí - obcasny-dest 20°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 17°C
Pondělí 5. 6. 2023
Svátek má Dobroslav
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Arogance, drzost a pepřák na Andělu

Hlídku městské policie si ve středu dopoledne na pěší zóně Anděl dva mladíci nejprve natáčeli na telefon, pak požádali o zapálení cigarety. Jeden ze strážníků odpověděl, že zapalovač nemá a vyzval je, aby udržovali odstup.

Nato mladíci se slovy, že mohou stát, kde chtějí, přistoupili blíž. Na opakované výzvy hlídky pak reagoval jeden z mužů tím, že strčil strážníka do ramene. V tom okamžiku použil strážník slzotvorný prostředek, druhý přivolal posilující hlídku a na místo se dostavila i hlídka státní policie. Čtyřiadvacetiletý muž hlídky slovně urážel i během lustrace a šetření přestupků. Věc byla předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.


V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru