dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Areál Pražských služeb otevře dveře, zájemci si prohlédnou třídící linku, sběrný dvůr i techniku
Dětská PrahaVíkendové tipyKomerční sdělení
Návštěvníci si budou moci prohlédnout techniku, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu, úklidu a údržbě komunikací. Foto: archiv

Areál Pražských služeb otevře dveře, zájemci si prohlédnou třídící linku, sběrný dvůr i techniku

V sobotu 23. dubna se uskuteční Den otevřených dveří Pražských služeb. Akce se bude konat v areálu společnosti ve Vysočanech. Vystavena bude nejmodernější technika a technologie Pražských služeb. Návštěvníci si prohlédnou třídící linku papíru, sběrný dvůr a na vlastní oči uvidí, jak se z jejich odpadu vyrábí teplo a světlo pro 20 tisíc domácností. Připraven je také bohatý doprovodný program.

Letošní Den otevřených dveří Pražských služeb se koná v areálu společnosti, v ulici Pod Šancemi 1. Celým dnem provede herec a moderátor Jirka Mádl. Na pódiu se představí zpěvák Pavel Callta (cca v 15:00), popová dvojice Verona (cca v 14:00) nebo kapela Sabrage (cca v 11:00).

Vystavena bude veškerá technika, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu, úklidu a údržbě komunikací. Návštěvníci nepřijdou ani o populární exkurze do ZEVO Malešice a v letošním roce budou mít možnost navštívit i třídící linku na papír a sběrný dvůr. Více informací o exkurzích najdete na webu Pražských služeb.

dod-prazskych-sluzeb-v-arealu-pod-sancemi-2014-vystoupeni-kouzelnika-nahled

Kouzelník zabaví děti

Pro nejmenší budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce. Pro děti a dospělé bude přichystán offroadový polygon, kde si vyzkouší jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách.

Dále jen naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka a možná přijde i kouzelník. Oficiální zahájení akce je v 10:30. Vstup je zdarma.

dod-prazskych-sluzeb-uvodni-fotografie-nahled


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru