dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Areál Hamr Braník bude hostit prestižní futsalový turnaj
Jeden z předešlých turnajů Praga futsal cup. Foto: Andrea Zavadilová

Areál Hamr Braník bude hostit prestižní futsalový turnaj

Sportovní areál Hamr Braník přivítá prestižní mezinárodní futsalový turnaj o putovní pohár Praga futsal cup. Přijedou týmy z celé ČR i Slovenska. Do turnaje se může hlásit i veřejnost. Pokud chcete se svými kamarády poměřit v zimní přestávce síly se špičkovými týmy, neměli byste váhat s registrací. Zatímco prosincový termín je již obsazen, na lednovém a únorovém turnaji jsou ještě volná místa.

Praga futsal cup se v branickém sportovním areálu Hamr uskuteční 21. prosince. Na předvánoční akci dorazí například vítěz Hanspaulské ligy Restaurace u Pecků a účastník druhé Slovenské futsalové ligy Canaria Malacky. Pražská liga malé kopané postavila pro tento turnaj svou reprezentaci, další slovenský účastník je Los Merengues hrající Slovenskou futsalovou interligu.

Praga futsal cupu se zúčastní 12 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin po šesti týmech.Postupují první čtyři týmy z obou skupin do čtvrtfinále, následuje semifinále, zápas o 3. místo a finále. Turnaj se odehraje ve dvou halách současně, tudíž žádné dlouhé čekání nehrozí. Vítěz si odveze putovní pohár a medaile.

Pokud se chcete se svým týmem přihlásit na Praga futsal cup, můžete tak učinit zde.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru