dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Apetit piknik v Grébovce nabízí gastronomický festival chutí

V sobotu 25. června se bude konat ve vinohradském parku Grébovka už 6. kulinární trh a gastronomický festival v jednom.

Od 10 do 22 hodin se setkají milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři, ale i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé.

Apetit piknik se drží pravidla dobře pohostit, pobavit a seznámit návštěvníky s těmi nejlepšími farmáři, malovýrobci, prodejci a nově i šéfkuchaři. Na své si přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí, a to u více než 100 „stánkařů“, jejichž sortiment je vždy velmi rozmanitý.

Prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru nejen pro ochutnávky delikates u stánků, na rozložených piknikových dekách nebo u stolků, ale návštěvníci mohou vidět kuchařské show a zapojit se do mini kurzů vaření, vychutnat si hudební produkci (DJ i koncerty) a zatančit si.

Nechybí ani odpočinkové zóny a dětský koutek s programem. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, tančit a bavit se nebo se jen válet na dece v trávě a odpočívat. Stačí přijít s prázdným piknikovým košem – o jídlo i pití se postarají kulináři a prodejci.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru