dnes
Úterý - polojasno
16°C
zítra
Středa - obcasny-dest
14°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
18°C
Pražské krimi

Ano, skutečně masturboval na tomto místě. Jednou, dvakrát, třikrát… atd.

Třiadvacetiletá studentka předala strážníkům přesný popis muže, který ve večerních hodinách onanoval u vysokoškolských kolejí. Hlídky městské policie prohledaly okolí kolejí a muže nalezly. Oznamovatelka v něm posléze bezpečně poznala muže, který v parku onanoval. Následně ještě uvedla, že toho samého muže v minulosti viděla na  stejném místě i ve stejném oblečení minimálně 5× při masturbaci. Osmatřicetiletého muže strážníci omezili na osobní svobodě a převezli na místní služebnu policie.

Ve čtvrtek po osmé hodině večer vyjela hlídka strážníků z Prahy 6 prověřit situaci k vysokoškolským kolejím Větrník, kde se měl nacházet onanující muž. Oznamovatelka do  telefonu uvedla, že se jedná o přibližně 25 letého muže, štíhlé postavy, který má na sobě zelenou bundu a tmavé kalhoty.

Hlídka městské policie prohledala okolí a muže odpovídajícího popisu nalezla v ulici Míčova. Na místo se dostavila taktéž studentka, která celou událost oznámila a s jistotou potvrdila, že přítomný muž je ten, kterého viděla při  masturbaci.

Poté ještě dodala, že tohoto  muže ve stejném oblečení a na tom samém místě viděla již 5×. Strážníci muže pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a převezli na nejbližší policejní služebnu.


Cizinec parkoval na vyhrazeném místě pro invalidy i s odcizeným přívěsem

Dnes v 11:06

Cizinec neoprávněně zaparkoval vozidlo s přívěsným vozíkem na vyhrazeném místě pro invalidy. Při řešení přestupku hlídka strážníků zjistila, že v databázi je přívěs veden jako hledaný.

V Malešicích hořelo nákladní auto

18. května 2019 ve 23:07

Dvě jednotky hasičů zasahovaly dnes v 18 hodin v ulici Pod Táborem u požáru nákladního auta. Hasiči dostali požár pod kontrolu pět minut po příjezdu.

Muž se toulal po bytovém komplexu, pak se pokusil vloupat do auta

16. května 2019 ve 12:20

Včera večer převzalo operační středisko městské policie v Praze 7 oznámení o podezřelém muži, který se měl pohybovat v prostoru bytového komplexu. Podle popisu se mělo jednat o mladšího muže střední postavy, oblečeného do modré mikiny, černých kalhot a s batohem na...

Přijel si zasprejovat do Prahy

10. května 2019 ve 22:05

Dnes krátce před půl čtvrtou ráno u stanice metra Vltavská zadržela hlídka městské policie třiadvacetiletého muže z Plzeňska, který černým a bílým sprejem poničil zeď vestibulu. Mladík měl ruce čerstvě potřísněné barvou, vedle něj se povalovaly spreje a u sebe měl také šablony, které...

Cestou domů rozbíjel zrcátka a ohýbal stěrače

9. května 2019 ve 12:41

Dnes, krátce po druhé hodině ráno, vyslal operační důstojník motorizovanou hlídku do ulice Pplk. Sochora v Praze 7, kde neznámý muž ničil zaparkovaná vozidla.

Nechte mě bejt, běžte pryč, akorát tady překážíte

3. května 2019 v 19:04

Pouliční umění Busking, ať už hudební, divadelní nebo třeba artistické, upravuje v metropoli vyhláška. Díky novele došlo ke zpřesnění a částečně i zpřísnění pravidel na území pražské památkové rezervace. Smyslem bylo ochránit rezidenty před nadměrným hlukem a zároveň zajistit kvalitní pouliční...

Z letiště do centra za více než osm tisíc

3. května 2019 v 10:44

Za cestu z Letiště Václava Havla do hotelu v Praze 5 zaplatili zahraniční turisté neuvěřitelných 8700 korun. Obvyklá cena činí kolem 550 korun. Strážníci z Taxi týmu nepoctivého taxikáře nalezli.

Při požáru odpadu za ubytovnou bylo evakuováno 15 lidí

3. května 2019 v 08:15

Dnes v 5:51 hodin vyjely tři jednotky pražských hasičů k ohlášenému výskytu kouře za ubytovnou v Koněvově ulici v Praze 3. Hořel odpad na ploše asi 3×3 metry, který byl rychle uhašen.

Těžko uvěřitelné předražení: Asi neuhodnete, o kolik si řekl za cestu z letiště…

2. května 2019 ve 12:37

Za cestu z Letiště Václava Havla do hotelu v Praze 5 zaplatili zahraniční turisté neuvěřitelných 8 700 korun. Obvyklá cena činí kolem 550 korun. Strážníci z Taxi týmu nepoctivého taxikáře nalezli.

Další články
Nahoru