dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Ano, skutečně masturboval na tomto místě. Jednou, dvakrát, třikrát… atd.

Třiadvacetiletá studentka předala strážníkům přesný popis muže, který ve večerních hodinách onanoval u vysokoškolských kolejí. Hlídky městské policie prohledaly okolí kolejí a muže nalezly. Oznamovatelka v něm posléze bezpečně poznala muže, který v parku onanoval. Následně ještě uvedla, že toho samého muže v minulosti viděla na  stejném místě i ve stejném oblečení minimálně 5× při masturbaci. Osmatřicetiletého muže strážníci omezili na osobní svobodě a převezli na místní služebnu policie.

Ve čtvrtek po osmé hodině večer vyjela hlídka strážníků z Prahy 6 prověřit situaci k vysokoškolským kolejím Větrník, kde se měl nacházet onanující muž. Oznamovatelka do  telefonu uvedla, že se jedná o přibližně 25 letého muže, štíhlé postavy, který má na sobě zelenou bundu a tmavé kalhoty.

Hlídka městské policie prohledala okolí a muže odpovídajícího popisu nalezla v ulici Míčova. Na místo se dostavila taktéž studentka, která celou událost oznámila a s jistotou potvrdila, že přítomný muž je ten, kterého viděla při  masturbaci.

Poté ještě dodala, že tohoto  muže ve stejném oblečení a na tom samém místě viděla již 5×. Strážníci muže pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a převezli na nejbližší policejní služebnu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru