dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Ano, i toto se vám bohužel může stát v centru Prahy při pomalé jízdě autem

Ve středu večer zastavil hlídku strážníků z Prahy 1 muž, který jí oznámil, že při pomalém projíždění Celetnou ulicí mu náhle skočil na přední kapotu neznámý mladý muž. Řidič hlídce dále vypověděl, že když svůj vůz zastavil, začal výtržník bušit pěstmi do čelního skla a poskakovat po karoserii automobilu.  

Poté strážníkům označil jako pachatele mladého muže, který stál opodál v hloučku lidí. Strážníci k tomuto mladíkovi přistoupili a vyzvali ho k podání vysvětlení a prokázání totožnosti. Z jeho dechu byl cítit alkohol.

Ve chvíli, kdy předložil občanský průkaz, pokusil se opětovně skočit na jedno z projíždějících vozidel. V tom se mu podařilo zabránit. To ho naštvalo natolik, že se strážníky pokusil fyzicky napadnout.

Strážníci proti němu museli použít hmaty a chvaty sebeobrany a následně přiložit i pouta. Pro agresivního mladíky si přijela policie.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru