dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský sport

Anketa Sportovec roku Prahy 10: nominujte svého favorita!

Již druhý ročník ankety Sportovec roku Prahy 10, která si klade za cíl propagovat aktivní trávení volného času a zdravý životní styl u široké veřejnosti, vyhlašuje radnice Prahy 10.

„Vyhlášení nejlepších sportovců naší městské části v různých kategoriích hodláme ocenit ty, kteří nerezignovali na sport a snaží se zapojit do sportovních aktivit pořádaných na území naší městské části,“ řekl radní pro oblast sportu Petr Vozobule (DPD).

Nominovat sportovce je možné v kategorii junioři, amatéři, profesionálové, sportovní týmy/družstva, zdravotně znevýhodnění a sportovní legenda do 30. června 2014. Jednotlivé sportovce i sportovní týmy mohou nominovat instituce, které se věnují sportu, tj. sportovní kluby, základní, střední a vysoké školy a další obdobné sportovně založené instituce v Praze 10. Nominovat sportovce mohou rovněž občané.

Nominací se rozumí buď vyplnění nominačního formuláře na webových stránkách www.praha10.cz, nebo písemné vyplnění a odeslání nominačního lístku sportovce, který bude zveřejněn na webových stránkách radnice, kde bude uvedeno jméno a příjmení sportovce, datum narození, adresa trvalého bydliště, sídlo klubu nebo školy a dosažené sportovní úspěchy nominovaného sportovce.

Podmínkou nominace sportovce do ankety je, aby nominovaný měl trvalé bydliště v Praze 10, nebo byl členem sportovního klubu se sídlem v Praze 10. Tato podmínka se nevztahuje na kategorii „Sportovní legenda“. V této kategorii může být přihlášen každý občan, který má nesporné zásluhy o rozvoj sportu a v době své aktivní sportovní činnosti působil či žil v Praze 10.

Ze všech nominovaných vybere soutěžní porota složená ze zastupitelů Prahy 10, úředníků a veřejnosti pět finalistů v každé kategorii. Z těchto finalistů vybere veřejnost v každé kategorii Sportovce roku Prahy 10.

Pokud máte ve svém okolí šikovného sportovce, který reprezentuje školu, družstvo nebo Prahu 10, nominujte jej do ankety, aby mohl převzít titul Sportovec roku z rukou loňských vítězů Vladimíra Šmicera, Magdalény Lajdové, Jaromíra Musila nebo Jany Kosťové.

 

 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru