Dnes Čtvrtek - jasno 4°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Pražský život

Anketa Prahy 4: Jaké bude sídliště Zelená Liška?

Vyučující z Katedry zahradní a krajinné architektury České zemědělské univerzity zvolili sídliště Zelená Liška jako lokalitu pro semestrální práci magisterských studentů. Studenti z krajinářského hlediska zhodnotí stav a využívání vybraných veřejných prostranství a na základě toho doporučí opatření k regeneraci zeleně a drobné revitalizační zásahy.

„Zapojte se do ankety, vaše podněty pomohou, aby vytvořené návrhy co nejlépe odrážely potřeby místních obyvatel. Výsledky práce studentů zveřejníme. Poslouží městské části jako podklad a inspirace při správě a revitalizaci veřejného prostoru Zelené Lišky," vyzval radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Anketu můžete vyplnit do 2. listopadu online na: https://praha4.urad.online/.

Nebo můžete vyplnit tištěný dotazník (soubor PDF ke stažení a vytištění) a ten odevzdat.

Dotazník je ve formátu A3, proto jsou i na uvedených místech k doptání také prázdné vytištěné dotazníky, které si můžete vyzvednou, vyplnit a pak odevzdat: v restauraci Na Zelené lišce (Pacovská 961/7), případně také na recepci Úřadu městské části Praha 4 (Antala Staška 80b).


Autor: Cen

Zákaznické centrum innogy se přestěhovalo

7. prosince 2022 v 07:01

Z Chodova na Pankrác se přestěhovalo zákaznické centrum innogy.

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

6. prosince 2022 v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 49. týden

2. prosince 2022 v 15:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Výstava nožů na Novoměstské radnici

2. prosince 2022 v 09:44

Na podzimní prodejní výstavě na Novoměstské radnici v Praze 2 bude 4. prosince k vidění nejlepší produkce nožířského umění v Evropě a v ČR.

Obyvatelé Prahy 14 budou mít možnost žádat o dotace

1. prosince 2022 ve 21:33

Obyvatelé Prahy 14, kteří plánují ve svých domech či jejich okolí sázet zeleň nebo zavést opatření, která pomáhají zadržovat vodu v krajině – například zachytávat dešťovou vodu na zalévání zahrad, či obyvatelé, kteří plánují vzdělávací či zážitkový projekt v oblasti ekologie, mohou získat dotaci...

Další články
Nahoru