Dnes Středa - skorojasno 32°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pražský život

Anketa Prahy 4: Jak se vám líbí vize dlouhodobého rozvoje parku Na Pankráci?

Radnice Prahy 4 chce zjistit názory návštěvníků parku na hlavní navrhovaná opatření, obrací se proto na veřejnost s anketou, která napomůže zpětné vazbě.

„Shromážděné podněty a připomínky budou předány zpracovatelům generelu k vypořádání. Plánovaný termín dopracování generelu je do konce září letošního roku. Přispějte, prosím i vy, svými názory k optimálnímu prostorovému uspořádání a funkční náplni parku," říká radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Anketu můžete vyplnit do 22. srpna na adrese: https://praha4.urad.online/


Autor: Cen

Letní trhy na náměstí Republiky

15. srpna 2022 v 10:15

Náměstí Republiky se proměnilo v rozkvetlou louku. Trhovci nabízí ve dvanácti letně nazdobených stáncích vybrané pochutiny a drobné řemeslné výrobky. Návštěvníci centra Prahy se tak mohou občerstvit při procházkách hlavním městem až do 28. srpna.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 33. týden

13. srpna 2022 ve 12:25

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 14 vyhlásila pro nezletilé obyvatele městské části soutěž o elektrokoloběžky

12. srpna 2022 v 16:54

Jsi ve věku od 6 do 16 let, jsi místní, baví tě točit videa a chceš se prohánět na vlastní elektrokoloběžce? Řekni rodičům a společně si prostudujte pravidla soutěže „14 elektrokoloběžek pro Prahu 14“, kterou pro zdejší děti a mládež připravila městská část...

Další články
Nahoru