dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Anketa penzion roku odhalila ty nejlepší
Penzion roku 2015 se stal Penzion U Hrádku. Foto: archiv

Anketa penzion roku odhalila ty nejlepší

„Češi si oblíbili menší útulné penziony rodinného typu obklopené krásnou přírodou, kde dýchá pohoda. Oceňují osobitý charakter, stylově zařízené čisté pokoje, udržované okolí, kvalitní služby a stále častěji také dobrou kuchyni,“ říká Aleš Hanzl, jeden z pořadatelů už sedmého ročníku ankety Penzion roku. 

Roste zájem o služby kvalitního wellness, které dnes již nejsou standardem jen v hotelech, ale také v penzionech. Třetím trendem je zaměřování se na rodiny a přizpůsobení vybavení a služeb penzionů dětem.

penzin-roku-nahled

Výsledkem ankety Penzion roku je zcela unikátní žebříček nejlepších penzionů, jak jej sestavili jejich hosté. V loňském roce hlasovalo 8 318 hostů, kteří zaslali 9961 hlasů.

Vítězem loňské ankety se stal Penzion U Hrádku. Výsledky najdete na stránkách www.dopenzionu.cz, které provozuje společnost FTonline, a kde od 1. června do 31. srpna můžete hlasovat o nejlepší penzion tohoto roku. Anketa je nekomerční a může se jí zúčastnit každý penzion.

„Letošním cílem je zviditelnit ještě více kvalitních penzionů a zohlednit rozdíly dle velikosti, lokality působení nebo zaměření. Vedle žebříčků TOP 10, TOP 25 a TOP 50 bude vyhlášen Nejlepší malý penzion, Nejlepší penziony dle zaměření – pro rodiny s dětmi, romantické, venkovské, wellness nebo třeba pro gurmány, Nejlepší penziony podle jednotlivých hodnocených kritérií, jako je například prostředí, personál, stravování, služby, pohodlí a nejlepší poměr cena versus nabízené služby, a také tři nejlepší penziony v každém kraji,“ dodává Aleš Hanzl.

TOP 10 penzionů roku 2015:
1.    Penzion U Hrádku
2.    Penzion UKO
3.    Apartmány na vršku
4.    Včelařský dvůr
5.    Penzion St. Leonhard
6.    Penzion Lesovna Žofín
7.    Chalupa Pod Sviní horou
8.    Penzion Podhorní mlýn
9.    Penzion Klídek
10.  Penzion M – Vranovská přehrada

Více informací o anketě najdete na: https://www.dopenzionu.cz/penzion-roku/


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru