dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražské krimi

Ani se nechce věřit, jak se matka v Praze 3 zachovala. Důvod je šokoval

Ve středu odpoledne přijali strážníci pražské městské policie oznámení, že v jedné ze školek na Praze 3 je i po ukončení pracovní doby nevyzvednuté dítě.

Učitelka strážníkům sdělila, že volala matce, ale ta přesto dítě nepřišla vyzvednout. Hlídka proto vyrozuměla pracovnici Oddělení sociálně právní ochrany dětí a požádala ji o součinnost.

Strážníci se pokusili matku opakovaně kontaktovat doma i v zaměstnání, avšak bez úspěchu.  Matka se nakonec sama ozvala s tím, že jede domů si dítě převzít.

Na místo však vozidlem taxi přijela zjevně opilá žena, která se sotva držela na nohou. Hlídka ji ztotožnila a snažila u ní provést orientační dechovou zkoušku.

To se nakonec povedlo až po několikátý pokus s pozitivním výsledkem více než dvě promile. Vzhledem k této skutečnosti pracovnice „sociálky“ rozhodla, že se žena není schopna o dítě postarat a rozhodla o umístění dítěte do zařízení pro děti v nouzi.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru