dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Andílek na nervy. Premiéra komedie příští týden
Film uvidíte v kinech 18. června. Foto: Kamil Rodinger

Andílek na nervy. Premiéra komedie příští týden

Idol dívčích srdcí a syn legendárního muzikanta Adam Mišík byl přistižen při žhavých okamžicích s krásnou mladičkou herečkou seriálu Ulice Annou Kadeřávkovou. Nejde však o novou lásku.

Vášnivé polibky, něžné tance a objetí dvou mladých krásných lidí. I když tohle vypadá jako rodící se nová jarní láska, ve skutečnosti se tito dva herci k sobě příliš nemají. Za tyto vášnivé scény může nový film, který je dal dohromady jako pár – a to komedie Andílek na nervy.

V něm si Anička zahrála rozmazlenou bohatou dcerku, které zemře matka při plastické operaci. A aby neskončila v dětském domově, musí se nastěhovat ke svému otci, kterého nikdy v životě neviděla. A to navíc do zapadlé vesničky, kam stěží dorazila teprve elektřina.

Jak se filmový vztah Adama a Anny vyvine, to uvidíte v kinech 18. června.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru