dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražské krimi

Amfetamin a ukradený mercedes

Dnes po třinácté hodině si pražští policisté povšimli na Horňátecké ulici vozidla Mercedes-Benz, které figurovalo v celostátním pátrání jako odcizené. Policisté proto začali řidiče okamžitě pronásledovat ulicemi metropole až na Karlovo náměstí.

Tam přijel řidič z protisměru ulicí Odborů, na Karlově náměstí přejel tramvajový pás do protisměru, kde u tramvajové zastávky zastavil vůz, a utíkal směrem do parku. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky ovšem na křižovatce s Žitnou ulicí devětatřicetiletého muže vzápětí zadrželi.

Zadržený bezohledný řidič se podrobil orientační dechové zkoušce, která byla negativní, ale test na přítomnost návykových látek v těle vyhodnotil zkoušku jako pozitivní na amfetamin. K místu se sjeli kriminalisté z výjezdové skupiny a policisté z oddělení dopravních nehod, kteří v současné chvíli na případu velmi usilovně pracují.

Policisté už například zjistili, že zadržený řidič má bohatou trestní minulost a dva platné zákazy řízení. Navíc Okresní soud v Rakovníku vydal na tohoto muže příkaz k dodání do výkonu trestu.

Mercedes byl odcizený během dnešních nočních hodin na Praze 10 v ulici Na Šafránce.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru