dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Američtí vojáci půjdou v době opušťáku na koncert, vstup pro veřejnost je zdarma
Na koncertu vystoupí i kapela Mydy Rabycad se zpěvačkou Žofií Dařbujánovou. Foto: archiv

Američtí vojáci půjdou v době opušťáku na koncert, vstup pro veřejnost je zdarma

Koncert pro americké vojáky, kteří se přes Prahu vracejí ze cvičení v Pobaltí a v Polsku na své základny v Německu, se odehraje v úterý 31. března v La Fabrice v  Holešovicích.

Začátek a konec Koncertu pro konvoj je načasován přesně podle jejich opušťáku, tedy od 19 do 21 hodin. V prostoru zvaném Slévárna vystoupí Totál Vokál, Jiří Suchý, Mydy Rabycad, Markéta Foukalová, Adam Mišík a David Koller Band.

Anketa

Co si myslíte o tom, že Českou republikou projede konvoj amerických vojáků?

39%
(39%)
55.4%
(55.4%)
5.6%
(5.6%)
Moderování akce se ujme českoamerická herečka Eva Jeníčková. Součástí večera bude projekce dobových fotografií a dalších archivních materiálů na téma US Army v Čechách v roce 1945.

Koncert pro konvoj je pro veřejnost přístupný zdarma. S ohledem na omezenou kapacitu sálu bude mít každý zájemce o účast možnost rezervovat maximálně dvě vstupenky na osobu na webu www.lafabrika.cz v pondělí 30. března od 9 hodin. Až v neděli večer bude jasné, kolik lístků se bude rozdávat, jejich počet bude záležet na tom, kteří vojáci dostanou opušťák.


Čtěte také:

Bouřlivé diskuse nad průjezdem konvoje USA. Kdo vítá a kdo odmítá americké vojáky

Odpůrci i příznivci konvoje amerických vojáků se šikují. V sobotu bude v Praze rušno!


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru