dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Letní Praha

Amatérské folklorní soubory roztančí Prahu

Jedenáctý ročník mezinárodního setkání amatérských folklorních souborů, největší lidová taneční akce ve střední Evropě, Pražské folklorní dny, začne 20. července.

Akce se zúčastní desítky hudebních a tanečních souborů z různých zemí Evropy, Afriky a Asie. Vystoupení souborů se uskuteční na venkovních pódiích v centru Prahy. Vyvrcholením festivalu bude průvod všech souborů Starým Městem.

Akce je přístupná pro všechny diváky zdarma.

Vystoupení souborů se uskuteční na venkovních pódiích v centru Prahy – čtvrtek 20. července, pátek 21. července Alšovo nábřeží před Rudolfinem, pátek 21. července Malostranské náměstí, sobota 22. července Staroměstské náměstí, Celetná ulice, Ovocný trh, Havířská, Na Příkopě, Na Můstku, Rytířská, Železná, Staroměstské náměstí.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru