dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Amatéři i profíci pohromadě: Šlápněte do pedálů na největším pražském cyklistickém závodě
Závod nabízí úseky s technickými pasážemi. Foto: bike-prague.cz

Amatéři i profíci pohromadě: Šlápněte do pedálů na největším pražském cyklistickém závodě

Popadněte svá kola a dorazte si užít největší pražský závod horských kol Genesis Bike Prague, který účastníkům nabízí perfektní servis, trasu vedoucí lesy i loukami a v neposlední řadě také jedinečný zážitek z jízdy po boku českých cyklistických špiček. Třetí ročník odstartuje v sobotu 14. června před Galerií Butovice.

Největší pražský bikerský podnik je určen jak profesionálům, tak amatérům. Na výběr jsou dvě trasy vedoucí po Českém krasu. Chcete-li se poprat s technickými sjezdy, prudkými výjezdy či brodem, je připravena trať v délce 65 kilometrů.

Pokud chcete spíše zažít závodní atmosféru a projet se po širokých cestách bez technických pasáží, bude vhodnější trasa měřící 35 kilometrů. Navíc je závod unikátní tím, že si délku závodu můžete zvolit až v jeho průběhu, a to na 19. kilometru. Ti nejmenší si jistě rádi zasoutěží, proto i pro ně budou připraveny závody na 350 a 700 metrů, dva a tři kilometry.

Sestavte svůj vlastní tým, ať je motivace k výkonu co nejvyšší. Přihlásit se můžete buď do tandemové, či Slow Motion soutěže. Do tandemu se můžete přihlásit ve složení muž – žena, jeden z vás tak bude absolvovat delší a druhý kratší trať.

Slow Motion spočívá v co největším počtu závodníků, kde si každý z vás může zvolit libovolnou trať. Vítězí ten tým, který bude mít nejvyšší čas dosažený součtem všech časů.

Závod Genesis Bike Prague se pyšní bezvadným servisem v průběhu celých závodů. Pro každého bikera bude na trase připraveno občerstvení a servis v případě karambolu.

V cíli bude k dispozici teplé jídlo, mycí linka pro kola a tombola o ceny. Bude zde otevřeno dětské centrum s hlídáním, depo či úschovna věcí. Start i cíl závodu se nachází ve venkovních prostorách nákupní Galerie Butovice, na trase metra B. Start hlavního závodu je ve 12 hodin. Registrace přes internet již byly ukončeny, přihlásit se lze i na místě před závodem.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru