dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
Pražské krimi

Alkohol probudil v hysterce démona agrese. Házela nábytek z okna, pak po něm skákala

Opilou ženu musela ve čtvrtek kolem jedenácté hodiny večer řešit hlídka strážníků z Prahy 10. Na linku tísňového volání „156“ bylo oznámeno rušení nočního klidu v ulici Vyžlovská, kde měla mít silně opilá žena hlasitě puštěnou hudbu, křičet a vyhazovat zařízení bytu z okna.

Po příjezdu strážníci před domem spatřili ženu, na kterou bylo podáno oznámení, jak kope do věcí, které před tím vyhodila z okna. Při kontrole totožnosti začala opět křičet, dupat a kopat do nábytku.

Chovala se velmi hystericky a bylo patrné, že je, slušně řečeno, „pod obraz“. Na místo vyjela záchranka. Hysterie se u ženy vystupňovala až k fyzické agresi proti strážníkům. Oháněla se po nich rukama a křičela, že je zbije a zkope.

Na výzvu, aby zanechala svého protiprávního jednání, vůbec nereagovala, proto jí zpacifikovali až pomocí donucovacích prostředků. Poté byla převezena i s pouty na rukou za doprovodu hlídky městské policie do jedné z nemocnic, kde jí bylo orientační zkouškou zjištěno 2,5 ‰ alkoholu v dechu. Lékařka následně rozhodla o jejím převozu na záchytku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru