Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 8°C
Středa 29. 3. 2023
Svátek má Taťána
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Alkohol a drogy za volantem

Ještě, než řidič černého BMW opustil benzínovou stanici ve Výstavní ulici, měli strážníci informaci, že by mohl být pod vlivem alkoholu.

Autohlídka si projíždějícího auta všimla o kousek dál a vydala se za ním. Řidič kličkoval ze strany na stranu a celkově byla jeho jízda velmi nejistá. Při kontrole dokladů už nebylo pochyb o tom, že 32letý cizinec požil před jízdou alkohol. To vzápětí potvrdila i dechová zkouška, která ukázala hodnotu přes 2 promile.

Oznámení o vozidlu zaparkovaném na zákazu zastavení jela prověřit hlídka do Vitošské ulice, kde se řidič vozidla dopustil dopravního přestupku, který skončil nasazením botičky. Když vyplňovali všechny potřebné údaje k oznámení přestupku, přišla k nim řidička vozidla.

Strážníkům nebyla 21letá slečna neznámá. Nedávno s ní řešili jiný přestupek, a tehdy jí omylem vypadly z kapsy drogy. Hlídka pojala podezření, že by i tentokrát mohla být pod vlivem drog, proto se takticky rozdělila a vyčkávala. Jakmile se rozjela, zastavila ji. Test na drogy potvrdil jejich podezření, žena byla pozitivní na amfetamin a metanfetamin. Test na alkohol jeho požití neprokázal.Autor: Alo

Na Smíchově srazil vlak muže, vyprostili ho hasiči

Dnes v 11:32

Jednotka pražských profesionálních hasičů a jednotka hasičů Správy železnice zasahovaly v pondělí 27. března po 19 hodině na železničním viaduktu v Nádražní ulici v Praze 5 u střetu muže s vlakem.

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

27. března 2023 ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. března 2023 ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Další články
Nahoru