Dnes Úterý - zatazeno 8°C
Zítra Středa - obcasny-dest 7°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Alkohol a drogy za volantem

Ještě, než řidič černého BMW opustil benzínovou stanici ve Výstavní ulici, měli strážníci informaci, že by mohl být pod vlivem alkoholu.

Autohlídka si projíždějícího auta všimla o kousek dál a vydala se za ním. Řidič kličkoval ze strany na stranu a celkově byla jeho jízda velmi nejistá. Při kontrole dokladů už nebylo pochyb o tom, že 32letý cizinec požil před jízdou alkohol. To vzápětí potvrdila i dechová zkouška, která ukázala hodnotu přes 2 promile.

Oznámení o vozidlu zaparkovaném na zákazu zastavení jela prověřit hlídka do Vitošské ulice, kde se řidič vozidla dopustil dopravního přestupku, který skončil nasazením botičky. Když vyplňovali všechny potřebné údaje k oznámení přestupku, přišla k nim řidička vozidla.

Strážníkům nebyla 21letá slečna neznámá. Nedávno s ní řešili jiný přestupek, a tehdy jí omylem vypadly z kapsy drogy. Hlídka pojala podezření, že by i tentokrát mohla být pod vlivem drog, proto se takticky rozdělila a vyčkávala. Jakmile se rozjela, zastavila ji. Test na drogy potvrdil jejich podezření, žena byla pozitivní na amfetamin a metanfetamin. Test na alkohol jeho požití neprokázal.Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru