dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Zpravodajství

AKCE CIHLA: Podpořte lidi s handicapem

Jsme dál, než jsme čekali – tak se jmenuje výstava fotografií Silvie Šebestové, zachycující život obyvatel Chráněného bydlení Slapy, která je od tohoto týdne součástí stánku benefiční kampaně AKCE CIHLA, jenž stojí v ulici Na příkopě. Výstava potrvá do 25. září, kdy také AKCE CIHLA v Praze končí.

Patrony kampaně jsou každý rok herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený. „Řekla jsem si, že když už se stalo mé jméno známým, tak ať to má také nějaký větší smysl pro někoho jiného než pro mě,“ vysvětlila svoji „patronaci“ Simona Stašová.

akce-cihla-nahled  

„AKCE CIHLA je příkladem velmi přínosné aktivity, kdy lidé a nezisková organizace nastupují tam, kde stát nestačí. Je také ukázkou projektu, který obohacuje nejen ty, kteří dostávají pomoc, ale i ty, kteří pomoc potřebným poskytují,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který AKCI CIHLA tradičně podporuje.

AKCI CIHLA pořádá nezisková organizace Portus Praha a autorka fotografií Silvie Šebestová je také asistentkou její nové sociální služby „Podpora samostatného bydlení“. 


Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru