dnes
Neděle - zatazeno
12°C
zítra
Pondělí - jasno
12°C
pozítří
Úterý - oblacno
12°C
Zpravodajství

AKCE CIHLA: Podpořte lidi s handicapem

Jsme dál, než jsme čekali – tak se jmenuje výstava fotografií Silvie Šebestové, zachycující život obyvatel Chráněného bydlení Slapy, která je od tohoto týdne součástí stánku benefiční kampaně AKCE CIHLA, jenž stojí v ulici Na příkopě. Výstava potrvá do 25. září, kdy také AKCE CIHLA v Praze končí.

Patrony kampaně jsou každý rok herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený. „Řekla jsem si, že když už se stalo mé jméno známým, tak ať to má také nějaký větší smysl pro někoho jiného než pro mě,“ vysvětlila svoji „patronaci“ Simona Stašová.

akce-cihla-nahled  

„AKCE CIHLA je příkladem velmi přínosné aktivity, kdy lidé a nezisková organizace nastupují tam, kde stát nestačí. Je také ukázkou projektu, který obohacuje nejen ty, kteří dostávají pomoc, ale i ty, kteří pomoc potřebným poskytují,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který AKCI CIHLA tradičně podporuje.

AKCI CIHLA pořádá nezisková organizace Portus Praha a autorka fotografií Silvie Šebestová je také asistentkou její nové sociální služby „Podpora samostatného bydlení“. 


Další články
Nahoru