dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Bravo, akce Bravo si posvítila na zlodějíčky

Koncem minulého týdne proběhla na základě rozkazu ředitelky čtvrtého policejního obvodu akce pod názvem Bravo, která byla zaměřena na zadržení pachatelů majetkové trestné činnosti a jejich realizaci, včetně vyhledání a zajištění důkazů a provedení procesních úkonů.

Do akce bylo nasazeno 8 kriminalistů, kteří se zabývají především objasňováním majetkové trestné činnosti. Během akce kriminalisté zkontrolovali celkem 187 osob a zadrželi 8 pachatelů, kteří jsou podezřelí z celkem 45 skutků.

Jednalo se o případy různých krádeží v obchodech s potravinami, v drogeriích nebo třeba krádeže kabelek či benzínu u čerpacích stanic.

Jeden ze zadržených putoval na návrh kriminalistů do vazby z obavy, aby nepáchal další trestnou činnost, jelikož v minulosti spáchal celkem 11 případů obdobných krádeží. Jedné krádeže se dopustil necelý měsíc poté, co byl propuštěn z výkonu trestu odnětí svobody, kde vykonával trest za předchozí majetkovou trestnou činnost.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru