dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražský život

Akademie celoživotního vzdělávání pokračuje v plném proudu

Oblíbené přednášky Akademie celoživotního vzdělávání budou za velkého ohlasu veřejnosti pokračovat až do června 2014. V květnu by si zájemci neměli nechat ujít poslední poutavé vyprávění o cestách po Indii s Mgr. Vladimírem Drábkem. Dále si účastníci kurzů budou moci vybrat z následujících témat: Relaxací k dlouhověkosti, Urbanistický vývoj Prahy 7 nebo Umění a kultura tradiční Číny. Veškeré přednášky jsou zdarma.

„Přednáškové cykly s kvalitními lektory přinášejí občanům každého věku zajímavou příležitost k aktivnímu trávení volného času. Přednášky jsou zaměřeny na  rozšíření všeobecného přehledu nebo kupříkladu na zdravý životní styl a jsou určeny všem, kteří mají zájem se i nadále vzdělávat,“ uvedla radní MČ Praha 7 Mgr. Marcela Justová.  

Posluchači přednášek Ing. arch. Radima Gabora se opět mohou těšit na poutavé vyprávění o urbanistickém vývoji Prahy. Přednášky PaedDr. Miroslava Štilce, Ph.D na téma Relaxací k dlouhověkosti účastníky seznámí s celostním holistickým přístupem k životu. Shrnou tipy a doporučení jednoduchých přístupů a cvičení, jak zklidnit mysl  a uvolnit svaly. V květnu a začátkem června lze navštívit pět pozoruhodných setkání s tradičním čínským uměním a kulturou pod vedením přední české sinoložky PhDr. Zlaty Černé.

Registrace na všechny přednášky probíhá předem. Informace o volných místech a registrace na přednášky na tel. č. 220 144 242. 


Další články
Nahoru