dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Aj tak sme stále sprejeri

Devadesát tři, to je počet sprejerů, které od začátku roku zadrželi strážníci pražské městské policie a předali je Policii ČR. Poslední případy zaznamenali strážníci z Prahy 1 a z Prahy 9.

Ve středu v půl druhé v noci přijali strážníci oznámení, že v Růžové ulici sprejuje mladík na zeď domu. Ve chvíli, kdy hlídka vjela do Růžové ulice, začal před ní utíkat.

Strážníci ho nakonec dostihli v ulici U půjčovny a přivedli ho zpět na místo události. Zde u čerstvě nasprejovaných nápisů na zemi leželo několik sprejů. Oznamovatel následně potvrdil, že se jedná o mladíka, který fasádu domu posprejoval.

Pro podezření ze spáchání trestného činu předali strážníci mladého cizince Policii ČR k dalšímu opatření.

Druhý případ zaznamenali minulou středu strážníci z Prahy 9 v Pešlově ulici. Když strážníci v osobním volnu procházeli kolem místního parkoviště, zaslechli zvuk protřepávání spreje.

Strážníci se vydali po zvuku a za nedalekým křovím uviděli zahaleného mladíka, jak klečí a sprejuje na kamennou zídku. Strážníci se prokázali služebními průkazy a překvapeného muže vyzvali, aby ihned zanechal protiprávního jednání. Na místo poté přivolali Policii ČR, která si celou věc převzala.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru