dnes
Úterý - zatazeno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Pražské krimi

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být agresivní.

Žena si s ní nevěděla rady a tak strážníky pozvala do bytu. Hlídce se mladou ženu podařilo uklidnit a přivolat záchrannou službu. Záchranáři rozhodli o převozu mladé ženy na specializované psychiatrické oddělení.

Žena však začala být znovu agresivní a pokusila se zaútočit údery pěstí na strážníky i záchranáře. Hlídka proti ní zakročila, přiložila jí pouta a pomohla záchranářům s umístěním na lůžko. Ti duševně nemocnou ženu následně transportovali do jedné z pražských nemocnic.
Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru