Dnes Sobota - zatazeno 17°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 21°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka
Agresivní psi k sobě byli připoutáni vodítkem. Foto: MP Praha

Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka

Do Jílovišťské ulice jela v pondělí odpoledne hlídka strážníků prověřit oznámení o pokousání muže agresivním psem. Při příjezdu si strážníci všimli dvou rozzuřených psů, kteří pobíhali opodál. Zraněný muž nejprve odmítl hlídkou nabízené ošetření a následně sdělil, že ho s dcerou během projížďky na kole napadli přítomní psi.

Když se snažil chránit dcerku, jeden z psů ho kousl do lýtka. Během toho se oba agresivní psi, kteří byli k sobě připoutáni vodítkem, stále snažili zaútočit na všechny přítomné. Náhle si je ale z neoploceného pozemku přivolal jakýsi muž.

Jeden ze strážníků se za ním vydal, aby zjistil jeho totožnost a vyřešil s ním danou situaci. Když byl v polovině cesty, psi se proti němu rozběhli. Strážník volal na muže, ať si je zajistí, na výzvu však dotyčný nereagoval. Jeden ze psů se strážníkovi nakonec zakousl do nohy a způsobil mu tržnou ránu.

Následně 44letý muž strážníkům řekl, že psi nejsou jeho, má je jen na hlídání a nezná ani jméno majitele. Případ si na místě převzali policisté. Zraněný strážník byl převezen na ošetření do nemocnice.


Autor: Cen

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Další články
Nahoru