Dnes Neděle - jasno 0°C
Zítra Pondělí - polojasno 0°C
Neděle 5. 2. 2023
Svátek má Dobromila
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka
Agresivní psi k sobě byli připoutáni vodítkem. Foto: MP Praha

Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka

Do Jílovišťské ulice jela v pondělí odpoledne hlídka strážníků prověřit oznámení o pokousání muže agresivním psem. Při příjezdu si strážníci všimli dvou rozzuřených psů, kteří pobíhali opodál. Zraněný muž nejprve odmítl hlídkou nabízené ošetření a následně sdělil, že ho s dcerou během projížďky na kole napadli přítomní psi.

Když se snažil chránit dcerku, jeden z psů ho kousl do lýtka. Během toho se oba agresivní psi, kteří byli k sobě připoutáni vodítkem, stále snažili zaútočit na všechny přítomné. Náhle si je ale z neoploceného pozemku přivolal jakýsi muž.

Jeden ze strážníků se za ním vydal, aby zjistil jeho totožnost a vyřešil s ním danou situaci. Když byl v polovině cesty, psi se proti němu rozběhli. Strážník volal na muže, ať si je zajistí, na výzvu však dotyčný nereagoval. Jeden ze psů se strážníkovi nakonec zakousl do nohy a způsobil mu tržnou ránu.

Následně 44letý muž strážníkům řekl, že psi nejsou jeho, má je jen na hlídání a nezná ani jméno majitele. Případ si na místě převzali policisté. Zraněný strážník byl převezen na ošetření do nemocnice.


Autor: Cen

Policisté zadržení podvodníka, který udával do oběhu falešná eura

Včera v 16:40

Pražští kriminalisté v uplynulých dnech zadrželi muže, který minimálně ve třech případech udal do oběhu falešná eura. Informoval o tom policejní mluvčí Jan Daněk.

Agresivní muž napadl strážníka

3. února 2023 v 15:41

Na křižovatce ulic Dušní a Bílkova hlídkující strážník zaregistroval mávání a volání o pomoc. Ve skupince mužů jeden napadal druhého. Vedle slovních útoků došlo i na rány pěstí.

Muž stál v okně a za nohu ho držela partnerka

1. února 2023 v 16:37

Minulý týden zasahovali policisté v Novodvorské ulici v Praze 4, kde chtěl muž spáchat sebevraždu skokem z pátého patra. Když přijeli na místo, tak zjistili, že muž stojí v okně a za nohu ho drží jeho partnerka.

Posprejovali viadukt na Holešovickém nádraží a utekli

1. února 2023 v 16:18

Autohlídka strážníků si v Partyzánské ulici v Praze 7 povšimla dvojice mužů, kteří sprejovali na betonovou konstrukci viaduktu. Muži na zákonné výzvy nereagovali a dali se na útěk.

Telefon za volantem a uprchlý vězeň

1. února 2023 ve 12:32

V pondělí před třetí hodinou ráno v Českobrodské ulici strážníci zastavili žlutou dodávku, protože její řidič držel za jízdy v ruce mobilní telefon. Při kontrole pojali podezření, že je šestatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu nebo drog. Test na alkohol vyšel negativní, test na drogy však odmítl....

Vloupal se do čtyř provozoven a způsobil škodu za téměř čtvrt milionu korun

31. ledna 2023 v 09:32

Na začátku prosince se neznámý muž vloupal do provozovny v ulici Národní v Praze 1, odkud si odnesl zboží a hotovost celkem za bezmála sto devadesát tisíc korun. Dřevěným kůlem vypáčil část plexiskla u prodejního pultu a malým otvorem se protáhl dovnitř.

Hořel pokoj rodinného domu

31. ledna 2023 v 06:07

V pondělí 30. ledna od 19:27 hodin zasahovali hasiči ve Větrušické ulici v Praze 8 u požáru vybavení pokoje rodinného domu.

Neopatrnost při řezání kovového odpadu způsobila požár

25. ledna 2023 v 16:50

Ve středu 25. ledna krátce po 11 hodině vyjely čtyři profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů do ulice Ke Kablu v Praze 15 k požáru v areálu kovošrotu.

Výměna na místě řidiče nevyšla

25. ledna 2023 v 08:22

Ve Lhotecké ulici zastavili strážníci modré auto, protože jeho řidič nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy. Muž se nejprve snažil vyměnit si místo se spolujezdcem, pak odmítl dechovou zkoušku, a nakonec přišla nabídka na domluvu.

Další články
Nahoru