Dnes Středa - skorojasno 25°C
Zítra Čtvrtek - jasno 25°C
Středa 27. 9. 2023
Svátek má Jonáš
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka
Agresivní psi k sobě byli připoutáni vodítkem. Foto: MP Praha

Agresivní pes pokousal cyklistu, pak strážníka

Do Jílovišťské ulice jela v pondělí odpoledne hlídka strážníků prověřit oznámení o pokousání muže agresivním psem. Při příjezdu si strážníci všimli dvou rozzuřených psů, kteří pobíhali opodál. Zraněný muž nejprve odmítl hlídkou nabízené ošetření a následně sdělil, že ho s dcerou během projížďky na kole napadli přítomní psi.

Když se snažil chránit dcerku, jeden z psů ho kousl do lýtka. Během toho se oba agresivní psi, kteří byli k sobě připoutáni vodítkem, stále snažili zaútočit na všechny přítomné. Náhle si je ale z neoploceného pozemku přivolal jakýsi muž.

Jeden ze strážníků se za ním vydal, aby zjistil jeho totožnost a vyřešil s ním danou situaci. Když byl v polovině cesty, psi se proti němu rozběhli. Strážník volal na muže, ať si je zajistí, na výzvu však dotyčný nereagoval. Jeden ze psů se strážníkovi nakonec zakousl do nohy a způsobil mu tržnou ránu.

Následně 44letý muž strážníkům řekl, že psi nejsou jeho, má je jen na hlídání a nezná ani jméno majitele. Případ si na místě převzali policisté. Zraněný strážník byl převezen na ošetření do nemocnice.


Autor: Cen

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Hasiči zasahovali na Novém Městě

27. srpna 2023 v 10:03

V pátek 25. srpna ve 21:26 vyjely jednotky pražských hasičů do ulice Biskupský dvůr na Novém Městě k požáru klimatizace.

Další články
Nahoru