dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražské krimi

Agresivní pár napadl strážníky. Strážnice skončila v nemocnici

V úterý večer prováděli strážníci z Prahy 10 kontrolní činnost v Bezručových sadech, kde si všimli muže a ženy, kteří seděli na lavičce a popíjeli alkohol. Když je hlídka upozornila, že se dopouští protiprávního jednání, protože je v těchto místech konzumace alkoholu zakázána, dvojice začala být agresivní a strážníkům začala sprostě nadávat.

Muž se poté zvedl z lavičky a úderem pěstí zaútočil na strážníka. Ten proti muži zakročil a za pomoci donucovacích prostředků ho svedl na zem. V tom se do konfliktu vložila i opilá žena a pěstí praštila do obličeje strážnici a dala se na útěk.

Strážnice agresivní ženu po krátkém pronásledování dostihla a pro podezření ze spáchání trestného činu ji omezila na osobní svobodě. Stejně skončil i agresivní muž. S podezřením pro spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě, strážníci muže i ženu předali Policii ČR.  Strážnice, která při útoku utrpěla zranění v obličeji, byla převezena k ošetření do jedné z pražských nemocnic.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru