Dnes Pátek - prehanky-dest 24°C
Zítra Sobota - bourky 24°C
Pátek 9. 6. 2023
Svátek má Stanislava
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Agresivní opilá žena skončila na záchytce

Nejprve obtěžovala zákazníky v provozovně rychlého občerstvení, pak se pustila do boje se strážníky.

Poté, co hlídka vyvedla zjevně opilou ženu z provozovny rychlého občerstvení na Plzeňské ulici, slovně zaútočila na strážníky a mrskla igelitovou taškou o kapotu služebního auta. Pak se rozkřičela na celé kolo. Vzhledem k pozdní večerní hodině, byla vyzvána, aby se uklidnila.

Výzvy se ale míjely účinkem, když se pak pokusila sejmout teleskopický obušek z opasku jednomu členovi hlídky, skončila s pouty na rukou.  

Následovalo předvedení na služebnu státní policie ke zjištění totožnosti. Protože se 61letá žena i nadále chovala nepředvídatelně, strážníci přivolali záchranáře. Ti vyloučili nutnost hospitalizace a s ohledem na výši naměřené hodnoty 2,42 promile v dechu, doporučili převoz na záchytku. Přestupky ženy se bude zabývat správní orgán.


Autor: TZ, red

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru