dnes
Středa - polojasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
26°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Pražské krimi

Agresivní muž si ve fast foodu naléval bez dovolení nápoje

V úterý ráno přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v provozovně rychlého občerstvení v Národní ulici je muž pod vlivem drog a obtěžuje a ohrožuje návštěvníky i personál.

Muž si měl navíc bez dovolení nalévat nápoje. Strážníci proto muže vyzvali, aby prokázal svou totožnost s výstrahou, že v případě odmítnutí bude předveden na Policii ČR.

Mladík však odmítl a byl agresivní. „Hlídka ho proto za použití donucovacích prostředků vyvedla z provozovny. Muž se přitom pokusil strážníky napadnout. Ti ho následně předvedli ke zjištění totožnosti na Policii ČR,“ informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru