dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Agresivní muž nejdříve vyhodil matku z bytu, potom chtěl skočit z okna
Křižíkova ulice. Ilustrační foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Agresivní muž nejdříve vyhodil matku z bytu, potom chtěl skočit z okna

V Karlíně se včera nedlouho po poledni odehrálo velké drama. V ulici Křižíkova zde v bytě ve čtvrtém patře napadl muž svou matku. Devětašedesátiletou ženu vyhodil na chodbu, zamknul se uvnitř, nesrozumitelně pokřikoval a byl velmi agresivní.

Jakmile policejní hlídka vstoupila do bytu, spatřila mladého muže sedícího na parapetu v otevřeném okně, který odmítal jakoukoliv komunikaci. Pouze vyžadoval policistu v civilním oděvu a hrozil skokem z okna. V tu chvíli už ovšem k místu mířili hasiči, záchranná služba a policejní vyjednavač.

Policisté proto navíc přivolali velitele směny ze svého oddělení, který během pár minut dorazil do bytu v požadovaném civilním oděvu a pokusil se rozrušeným mužem hovořit a uklidnit ho.

Po necelé půl hodině odlákal osmatřicetiletého muže na takovou vzdálenost, aby na znamení mohla zakročit i hlídka a společně pak muže povalili na zem a předali následně do péče záchranářů.

„Agresivní muž, který se pokoušel o skok z okna ze čtvrtého patra, skončil v psychiatrické léčebně, kde zůstal v hospitalizaci,“ popsala mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru