dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Pražské krimi

Agresivní muž napadal další hosty baru

V pondělí odpoledne přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v baru ve Všehrdově ulici je agresivní muž, který napadá hosty a ničí vybavení provozovny.

Oznamovatel násilníka pronásledoval až do Mostecké ulice, kam utekl. „Tam ho strážníci dostihli a za použití donucovacích prostředků mu přiložili pouta. Mladík byl agresivní i s pouty na rukou, kladl odpor, byl vulgární a pokusil se do hlídky kopat,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Při kontrole zda u sebe nemá zbraň, hlídka nalezla dva plastové sáčky s hnědou krystalickou látkou připomínající drogy.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru