Dnes Pátek - prehanky-dest 17°C
Zítra Sobota - polojasno 18°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Agresivní muž na hřišti napadal děti a obnažoval se před nimi
Děti zažily na hřišti nepříjemné okamžiky. Foto: se svolením Petra Vránová

Agresivní muž na hřišti napadal děti a obnažoval se před nimi

S pouty na rukou strážníci v úterý 13. června odpoledne předvedli na služebnu státní policie muže, který měl napadat děti a pak se před nimi i obnažovat. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

„Prosbu o okamžitý příjezd strážníků na dětské hřiště v Peškově ulici vzala hlídka velmi vážně. Tomu odpovídal i dojezdový čas tří minut,“ popsala mluvčí.   

Žena, která se na linku 156 obrátila, strážníkům řekla, že na hřišti byl muž, zřejmě pod vlivem drog, který napadal hrající si děti, a ještě se před nimi obnažoval. Díky dobrému popisu a nasměrování se hlídce zanedlouho podařilo podezřelého najít. 

Choval se velmi zmateně, byl vulgární, divoce gestikuloval rukama a snažil se z místa odejít. Na výzvy k prokázání totožnosti nereagoval. 

„Při dalším nepředvídatelném výpadu muže, hlídka použila donucovací prostředky a nasadila mu pouta. Než strážníci muže předvedli na Policii ČR, přihlásili se jim další svědci,“ sdělila Seifertová. 

Na služebně bylo zjištěno, že se jedná o sedmatřicetiletého muže s částečně omezenou svéprávností.


Autor: Karel Netolický

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru