dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Agresivní mladík. Napadl a zranil strážníky

Dnes krátce před čtvrtou hodinou ráno prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 11 kontrolní činnost v ulice Kunínova, kde často dochází k narušování veřejného pořádku. V této ulici hlídka uviděla osobní vozidlo stojící v zákazu zastavení.

Uvnitř vozidla strážníci zahlédli čtyři osoby. Hlídka požádala řidiče vozidla podezřelého ze spáchání přestupku k předložení dokladů. Protože strážníci pojali podezření, že další dva muži a žena by mohli být v pátrání Policie ČR, vyzvali je také k předložení dokladů.

Jeden z mladíků však začal být agresivní, strážníkům začal nadávat a nakonec se pokusil z místa odejít. Strážníci muže dostihli a požádali ho, aby se vrátil zpět k vozidlu. Mladík poté z nepochopitelných důvodů na hlídku agresivně zaútočil údery pěstí a kopy, přičemž došlo ke zranění strážníků.

Hlídka proti útočníkovi ihned zakročila a za pomoci donucovacích prostředků a použití služebních pout ho omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě.

Agresivního muže, který napadl a zranil strážníky, si následně převzala přivolaná hlídka Policie ČR.

Strážníci byli poté převezeni k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Jejich stav není vážný. Případ šetří Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru