Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 6°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Agresivní jízda ženy za volantem skončila na čerpací stanici

Když projelo osobní vozidlo křižovatku ulic Prokopova x Husitská na červenou, rozjela se za ním autohlídka. V křižovatce ulic Husitská x Trocnovská řidička zastavila, ale jakmile jeden ze strážníků přistoupil k jejímu vozidlu, znovu se rozjela.

Situace se několikrát opakovala, během své zběsilé jízdy žena na křižovatkách ignorovala červené signály „Stůj!“, jela v protisměru, i po tramvajových kolejích, kde si prorazila obě levé pneumatiky a poškodila nárazník. Po vjezdu do prostoru čerpací stanice ji hlídka služebním vozem zablokovala.

Žena se ve voze zamkla a odmítala se strážníky komunikovat. Po příjezdu státní policie vystoupila, předložila doklady a tvrdila, že si není vědoma žádného protiprávního jednání a opakovaných pokusů strážníků k zastavení si nevšimla. Dechová zkouška i test na návykové látky byly negativní. Přestupkovým chováním 21leté ženy se bude zabývat správní orgán.


Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru