dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Pražské krimi

Agresivní cizinci v centru: Naháč dělal neplechu v metru, dvojice odmítala platit útratu

Dva případy agresivních cizinců pod vlivem alkoholu zaznamenali strážníci Městské policie Praha v centru metropole.

První případ se stal v úterý v noci v Masné ulici. Agresivní cizinci odmítali zaplatit útratu a na ulici dělali nepořádek. Dvojice zjevně opilých mužů se navíc poprala.

I v přítomnosti strážníků se oba muži chovali agresivně, a když se pokusili z místa utéct, hlídka proti nim zakročila a přiložila jim služební pouta. Muže si následně převzala specializovaná hlídka pro odvoz opilců a převezla je na záchytnou stanici.

Druhý případ agresivního cizince řešili strážníci v úterý před půlnocí. Hlídku požádal ve stanice metra Můstek o pomoc dozorčí stanice, který si nevěděl rady s podnapilým mužem.

Ten byl vysvlečen do půl těla, hlasitě pokřikoval a choval se agresivně. Když ho hlídka požádala o předložení dokladů, pokusil se na strážníky zaútočit. I v tomto případě skončil zpacifikovaný rváč na záchytce.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru