dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Agresivní amazonky: polonahá žena útočila injekční stříkačkou, druhá chtěla vyškrábat oči
Bylo nutno použít pouta. Foto: archiv MP

Agresivní amazonky: polonahá žena útočila injekční stříkačkou, druhá chtěla vyškrábat oči

Dva případy agresivních žen zaznamenala v pondělí Městská policie Praha. Jedna z agresivních žen napadala kolemjdoucí s injekční stříkačkou v ruce a druhá chtěla směnárníkovi vyškrábat oči.

Včera dopoledne prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost na Václavském náměstí, kde byli osloveni zaměstnancem pražského dopravního podniku. Ten hlídce sdělil, že na tramvajové zastávce ve Vodičkově ulici je agresivní žena, která napadá kolemjdoucí.

Hlídka se ihned vydala na místo, kde uviděla spoře oděnou mladou ženu, která pobíhala mezi kolemjdoucími, vulgárně jim nadávala a oháněla se injekční stříkačkou. Snaha uklidnit ji byla marná a neměla patřičnou odezvu.

Žena se nejprve pokusila na policisty zaútočit a poté z místa utéct. Strážníci proti pomatené agresorce zakročili a přiložili jí služební pouta. Následně ji záchranka převezla na psychiatrii.

Demolovala zařízení, pak zaútočila na směnárníka

Druhý případ se stal v půl jedenácté večer, kdy strážníci z Prahy 1 přijali oznámení, že v Jindřišské ulici agresivní žena demoluje zařízení směnárny v budově pošty. Když hlídka dorazila na místo, uviděla pracovníka směnárny, jak na podlaze drží ženu, která kolem sebe kopala.

Pracovník směnárny o ní řekl, že mu zdemolovala zařízení provozovny, fyzicky ho napadla a snažila se mu vyškrábat oči. Strážníci proti agresivní „amazonce“ zakročili. Zraněného směnárníka převezla záchranka do nemocnice. Celou věc si na místě převzala Policie ČR k dalšímu šetření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru