Dnes Pátek - obcasny-dest 6°C
Zítra Sobota - skorojasno 3°C
Pátek 23. 2. 2024
Svátek má Svatopluk
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Agresivitu ve mně vyvolala kamarádova smrt, přiznal opilý mladík
Promáčknutá rozvodná skříň. Zdroj foto: Městská policie hl. m. Prahy

Agresivitu ve mně vyvolala kamarádova smrt, přiznal opilý mladík

Sedmnáctiletý mladík se opil a pak vzteky kopl do rozvodné skříně na elektřinu. Kde vzal alkohol, odmítl sdělit. Vysvětlil aspoň, proč se choval nepřístojně. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Prověřit agresivní chování muže jela v pondělí 20. června kolem jednadvacáté hodiny hlídka strážníků na zastávku MHD v Praze 11, kde měl rozkopávat odpadkové koše. Když strážníci vystupovali z auta, zaslechli ránu a následně křik. Proto se vydali směrem, odkud zvuky přišly. Ve vnitrobloku si všimli prchajícího muže a vydali se za ním.

„Sedmnáctiletý opilý mladík sdělil, že těžce nese smrt svého kamaráda, proto se opil. Alkohol v něm vyvolal agresivitu. Přiznal se, že silou kopl do rozvodné skříně v Brandlově ulici,“ popsala Seifertová.

Ničení a rozkopávání odpadkových košů ale odmítl. Hlídka prohlédla okolí a zjistila, že říká pravdu.

Dveře rozvodné skříně byly lehce promáčknuté, ale vzhledem ke stáří a celkovému stavu nebylo možné prokazatelně zjistit, zda nebyly poškozené již dříve.

Pro mladíka, který nadýchal 1,76 promile, si následně přišel jeho otec. „O jeho chování bude vyrozuměn odbor sociálně právní ochrany dětí příslušné městské části,“ dodala mluvčí.


Autor: Karel Netolický

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

Včera ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru