Dnes Středa - polojasno 19°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 17°C
Středa 5. 10. 2022
Svátek má Eliška
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Aerolinka Ryanair zavede spoj mezi Prahou a Turínem
Vstup do odletové haly. Foto: Letiště Praha

Aerolinka Ryanair zavede spoj mezi Prahou a Turínem

Letišti Praha přibyla nová destinace. Společnost Ryanair oznámila nové zajímavé spojení, které přidá na seznam linek provozovaných z Prahy v rámci letní sezóny. Jedná se o trasu do italského Turína, kterou bude operovat od 5. června dvakrát týdně. Tím dosáhne počet linek společnosti Ryanair provozovaných z a do Prahy v létě 2022 čísla 29. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.

„Obnova leteckých spojení z Prahy pokračuje. Nová linka letecké společnosti Ryanair do Turína podpoří další rozvoj nejen výjezdového, ale také příjezdového cestovního turismu. Turín je dlouhodobě destinace, o kterou jsme usilovali,“ říká Jaroslav Filip, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha. 

Toto léto bude Ryanair provozovat ze svých 90 základen více než 2 400 tras a tím podporovat obnovu leteckého provozu a vytvářet pracovní místa po celé Evropě. 

„V rámci letního letového řádu pro sezónu 2022 nabízíme téměř 120 letů týdně na 29 trasách, včetně nové linky do Turína a nové sezónní linky do Neapole,“ uvedla Olga Pawlonka, country manažerka společnosti Ryanair pro střední a východní Evropu. 

Prodej sedadel na všechny nové trasy je do středy 13. dubna za ceny od 19,99 EUR za jednosměrnou letenku s proletem do letošního října 2022.


Autor: puc
Další články
Nahoru