dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražská kultura

Advokáti dětem: Koncert na podporu zdravotně postižených

Koncert v pražské kapli Sacre Coeur pořádá 27. listopadu Nadační fond Advokáti dětem. Hlavním partnerem akce, na níž vystoupí známý písničkář a právník Ivo Jahelka, je realitní společnost Naxos. Ta působí na trhu již 20 let a je historicky největším dražebníkem v zemi.

„Advokáti jsou našimi pravidelnými partnery při insolvenčních řízeních. Oni řeší právní stránku, my zase stránku obchodní. A ve velké části insolvenčních případů zastupují věřitele, takže s nimi často spolupracujeme,“ vysvětluje obchodní ředitel Naxosu Libor Nevšímal jeden z důvodů, proč se společnost rozhodla stát se partnerem tohoto benefičního koncertu. „Mimo to jsme společensky odpovědnou firmou a stále hledáme projekty, které můžeme jakýmkoliv způsobem podpořit,“ dodává.

Nadační fond Advokáti dětem poskytuje individuální pomoc dětem se zdravotním postižením, handicapovaným, těžce nemocným i těm, které jsou v domovech ústavní péče. Podporuje také celé projekty ve spolupráci s občanskými sdruženími.

Více na www.advokatidetem.cz   


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru