dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Advent v Praze

Adventní koncert v Libeňském zámku

V Libeňském zámku se koná 1. prosince tradiční adventní koncert, v 19 hodin se představí Bennewitzovo kvarteto.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na pokladně v KD Krakov nebo přímo na místě v Libeňském zámku, kde prodej začíná vždy hodinu před zahájením koncertu.

Koncert začíná v obřadní síni Libeňského zámku v 19 hodin.

Slavné Bennewitzovo kvarteto bylo založeno v roce 1998 a díky účasti na nejrůznějších mistrovských kurzech měli jeho členové příležitost získávat zkušenosti a inspiraci od mnoha významných hudebních osobností (Rainera Schmidta či Waltera Levina). Na libeňském zámku vystoupí se skladbami – Smyčcový kvartet č. 14 d moll „Smrt a dívka“ od France Schuberta a se skladbou od J. L. Dusíka – Smyčcový kvartet Es-dur, op. 60 č. 3.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru