dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Advent v Praze

Adventní dny na Žižkově

Radnice Prahy 3 připravila adventní program pro dětské i dospělé návštěvníky. Těšit se můžete na rozsvícení vánočního stromu na náměstí Jiřího z Poděbrad, živý betlém nebo celou řadu koncertů a vystoupení.

Adventní akce radnice se budou konat už na náměstní Jiřího z Poděbrad, Betlémské kapli nebo Kulturním centru Vozovna.

„Adventní akce zahájíme jak jinak než rozsvícením vánočního stromku 24. listopadu v 16:30 na náměstí Jiřího z Poděbrad,“ zve zástupce starostky pro oblast kultury Alexander Bellu. Pro návštěvníky je připraven bohatý program.

Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby v podání členů orchestru a sboru Národního divadla se sólisty Barborou Řeřichovou, Michaelou Kapustovou, Alešem Brisceinem, Svatoplukem Semem adventní program na nám. Jiřího z Poděbrad v sobotu 23. prosince zakončí.

„Samozřejmě jsme nezapomněli ani na děti, pro které jsme připravili akce Čertovsky popletený Mikuláš,“ podotýká Bellu. Děti budou mít dále určitě také radost z živého betléma.

advent-2017-nahled

V KC Vozovna budete mít možnost se ponořit do vánoční atmosféry prostřednictvím těch nejkrásnějších vánočních říkadel a koled. Setkat se například s Barborkami, Mikulášem a koledovat se Štěpánem.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru