dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Advent v Praze

Advent v Praze: prosincové zajímavosti Divadla Na Fidlovačce

V úterý 3. prosince 2013 proběhne derniéra legendárního muzikálu Milana Uhdeho a Miloše Štědroně o dobrodružstvích zbojníka Nikoly a jeho lásky Eržiky BALADAPRO BANDITU. Inscenace  se dočkala vice než 110 repríz.    

19. prosince 2013 proběhne na Komorní Fidlovačce česká premiéra hry úspěšného amerického filmového scenáristy, mj. držitele filmového Oscara za scénář k filmu Americká krása, Alana Balla PĚT VE STEJNÝCH ŠATECH.  

V Divadle Na Fidlovačce prožijete svátečni chvíle v průběhu vánočních svátků, mezi svátky i na Silvestra. Na první svátek 25.12. uvádí od 19.30 komedii Noela Cowarda AŽ NAPRŠÍ A USCHNE ,(HAY FEVER), na Štěpána 26.12. divadelní adaptaci snad nejznámější české povídky BABIČKA. Na Silvestra uvádí od 14.00 a 17.30 komedii JEN ŽADNÝ SEX, PROSÍM, JSME PŘECE BRITOVE! v režii Tomáše Topfera.

Divadlo nabízí dárkové kupony a sadu šesti abonentních kuponů, které je možné vyměnit následně za vstupenky na jakékoli představeni, v kterékoli cenové kategorii. Kupony jsou vhodné jako vánoční dárky.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru