dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Advent v Praze

Advent v Praze: Mikulášská nadílka na náměstí Jiřího z Poděbrad

Předvánoční čas bude na náměstí Jiřího z Poděbrad doprovázet mnoho zajímavých kulturních akcí, včetně hudebních nebo divadelních vystoupení, které nezapomenou ani na ty nejmenší návštěvníky.

Adventní atmosféru připomnělo již 30. listopadu taneční vystoupení skupiny V. Lacka, pro děti jsou připravené doprovodné akce, jako Vánoční koleda čertíka Ferdy 5. prosince, kdy nebude chybět Mikulášská nadílka, Čertovsky popletené Vánoce 13. prosince, nebo pohádkové představení Vánoční chaloupka 20. prosince. Kromě toho se každý adventní víkend budou konat na vánočních trzích ukázky výroby rukodělného zboží, přičemž zahraje i živá muzika Motovidlo, Brownies, Přelet M.S. 

praha-3advent V kostele Nejsvětějšího Srdce Páně se odehraje 13. prosince od 19.30 hodin adventní koncert Linha Singers, instrumentálního a vokálního souboru, který kombinuje různé pěvecké techniky z vážné, jazzové i lidové hudby. Před Plečnikovým kostelem se od 17 hodin uskuteční 21. prosince netradiční vánoční betlém, 22. prosince se koná oblíbený Koncert na schodechVánoční hemžení vypukne i v Žižkovském divadle Járy Cimrmana od 14 hodin, kde zábavu obstará Divadlo Aqualung. Vánoční čas na Jiřáku se 28. prosince uzavře předsilvestrovským farmářským trhem se sortimentem zabijačkových pochoutek, pečiva, sýrů a nakládaných pochutin.

http://www.praha3.cz/public/56/2/d8/198020_94495_Advent.jpg


Další články
Nahoru