dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Advent v Praze

Advent v Praze: Děti slaví Mikuláše společně s hokejisty Sparty

Městská část Praha 7 ve spolupráci s klubem HC Sparta Praha pořádá ve čtvrtek 5. prosince 2013 od 16 do 18 hodin velkou mikulášskou nadílku. Setkání s Mikulášem, čerty a anděly se uskuteční za přítomnosti hokejistů Sparty v  Tipsport Areně na Výstavišti.  

Kromě možnosti zabruslit si na ledové ploše ve společnosti hokejistů HC Sparta Praha bude pro děti připraven bohatý program plný her, soutěží a zábavy. Součástí programu bude mj. zdobení perníčků, čertí školka či malování na obličej.

Podvečer vyvrcholí setkáním s Mikulášem, čerty a anděly, kteří dětem nadělí balíčky s ovocem, sladkostmi a drobnými dárky od městské části Praha 7 a HC Sparta Praha. Pro všechny účastníky budou zdarma připraveny teplé nápoje a malé občerstvení.

 


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Betlémské světlo plane ve foyer Nové radnice

17. prosince 2016 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Plamének Betlémského světla je k dispozici Pražanům ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí. Pro Betlémské světlo si mohou lidé přijít až do 6. ledna. 

Další články
Nahoru