dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Aby se do ní mohl zakousnout, byl ochoten udělat cokoli. A také to udělal, šílenec

Asi neodolatelná chuť na křupavou pochoutku donutila muže, aby se s nožem v ruce domáhal porce pizzy zdarma. Strážníci muže zadrželi a předali Policii ČR.

V neděli v poledne přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že v Prosecké ulici v provozovně rychlého občerstvení je agresivní opilec a domáhá se s nožem v ruce jídla zdarma. Nepřípustný způsob, jak si zajistit sváteční oběd.

Hlídka ihned spěchala na místo, kde zjistila, že muž před několika minutami odešel směrem do nedalekého parku. Strážníci proto začali propátrávat okolí. O několik minut později přijali znovu oznámení, že muž se do provozovny vrátil.

„Vzhledem k tomu, že muž měl být ozbrojen, hlídka proti němu zakročila, přiložila mu služební pouta a omezila ho pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Nůž byl nakonec nalezen v poštovní schránce vedle dveří provozovny, kam ho odhodil. Celou věc dále šetří Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru