dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražské krimi

Absurdistán na chodníku rozpoutala žádost o cigaretu. Žena zmlátila partnera, další tragikomické situace následovaly

V sobotu v půl jedné v noci přijala Městská policie Praha oznámení, že v ulici Milady Horákové se vzájemně napadají dvě ženy. Na místě strážníci zjistili hlouček osob, které měly mezi sebou konflikt. Strážníci si přivolali posily a snažili se celou situaci uklidnit. To se podařilo až za asistence dalších strážníků. 

Následně bylo zjištěno, že důvodem konfliktu měla být odmítnutá žádost o cigaretu. Zjevně opilá žadatelka o tabákový výrobek, poté co mělo dojít k odmítnutí, prý druhou ženu nejprve slovně a poté i fyzicky napadla. Do konfliktu se nakonec vložili i partneři obou žen a navíc i kamarád jedné dvojice, který jel kolem tramvají.

Aby toho nebylo málo, tak agresivní žena, která tak toužila po cigaretě, v závěru napadla svého přítele údery pěstí. Když strážníci chtěli dalšímu konfliktu zabránit, agresivita muže se obrátila vůči strážníkům. Muž se pokusil hlídku seřezat pěstmi, skončil proto v poutech. Celou věc dále šetří Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru