dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
A jelikož ji ještě nechytli, užívá si dodnes: Mladá žena ukradla prezervativy za 18 tisíc korun
Ilustrační foto: freeimages

A jelikož ji ještě nechytli, užívá si dodnes: Mladá žena ukradla prezervativy za 18 tisíc korun

Od 22. července pátrají prosečtí policisté po neznámé ženě, která odcizila krátce před devatenáctou hodinou z drogerie na Vysočanské ulici 87 balení různých druhů a značek pánské ochrany.

Odcizené zboží vzala z volného prodeje, ukryla ho v tašce a prošla bez zaplacení prostory pokladen. Zaměstnanci nahlásili policistům krádež druhý den a předali jim zároveň videozáznam zachycující mladou ženu při krádeži. Způsobená škoda se vyšplhala až k osmnácti tisícům korun.

K hledané:
Žena je ve věku mezi 25 až 30 lety, štíhlé postavy, vysoká asi 175 centimetrů. Má opálenou nebo snědou pleť a tmavé dlouhé vlasy. Oblečená byla do tmavých šatů s výstřihem, na kterém měla oblečený šedý svetr.

Na krku měla mohutný náhrdelník ze žlutého kovu, na levé ruce bílé hodinky nebo náramek a ve vlasech měla sluneční brýle. Na nohou měla letní páskovou obuv a přes rameno tmavou dámskou tašku sportovního typu.

„Hledaná žena je podezřelá ze spáchání trestného činu krádeže a v případě dopadení jí hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Jakékoliv informace k její totožnosti, pohybu nebo pobytu přijmeme na bezplatné tísňové lince 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Hledaná žena při krádeži

hledana-zena-kondomy3-nahled

hledana-zena-kondomy-nahled

hledana-zena-kondomy2-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru